Drodzy Uczniowie,

Zgodnie z zaleceniami MEN uczniowie klas 8 mogą od 25.05.20 korzystać z konsultacji z nauczycielami na terenie szkoły. Pozostali będą mieli taką możliwość od 1.06.20. Ze względów bezpieczeństwa zalecam, jeśli jest to możliwe, korzystanie jednak  z konsultacji online.

Aby skorzystać z konsultacji, należy wysłać maila z informacją do nauczyciele ( adresy mailowe znacie, korzystacie z nich podczas odsyłania prac). Podajcie też zakres materiału, problem, którego dotyczyć mają konsultacje, aby nauczyciele mogli wpisać Was w grafik, być może kilka osób potrzebuje pomocy w tym samym temacie i w takim wypadku istnieje możliwość stworzenia grupy do 11 osób na takie konsultacje. Mailem zwrotnym otrzymacie informacje o sposobie i terminie konsultacji.

Procedury konsultacji znajdziecie poniżej. Koniecznie zapoznajcie się z nimi.

Procedury- konsultacje

załącznik nr 3- konsultacje

 

konsultacje – terminy