Dn. 19 października zakończyliśmy podziwianie pięknej galerii zdjęć z konkursu „MATEMATYKA W OBIEKTYWIE”. Wybór najlepszych prac okazał się trudniejszy niż mogłoby się wydawać.

Ostatecznie I nagrodę otrzymał Darek z klasy 7C za urzekające zdjęcie pt. „KOT PROSTY”. Podobno Darka koty same tak zapozowały:) II miejsce przypadło Patrykowi z klasy 6A. Znaleźć „IKSY I TRÓJKĄTY” z gałęzi drzew, a jeszcze zrobić piękne zdjęcie tego iksa to nie lada wyzwanie. III miejsce zajął  Paweł z klasy 6A, który na swoich artystycznych zdjęciach ujął m.in. symetrię ORP „Błyskawica”.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za to, że mogliśmy podziwiać Wasze cudowne zdjęcia i za to, że pokazaliście, iż matematykę można znaleźć wszędzie, a czasami w najmniej oczekiwanych miejscach i okolicznościach.

Wasze Matematyczki