Mały Samorząd Uczniowski z wielką przyjemnością ogłasza wyniki konkursu na ozdobę bożonarodzeniową z surowców wtórnych. Jury po raz kolejny miało niemałe wyzwanie, ponieważ wykonane przez uczestników ozdoby były bardzo pomysłowe i estetycznie wykonane. Ponownie możemy przekonać się, jak ogromne talenty plastyczno-techniczne mają uczniowie młodszych klas. Nadesłane prace konkursowe możecie podziwiać w galerii poniżej. Mamy nadzieję, że nadesłane prace będą inspiracją dla innych, jak można tworzyć rzeczy wykorzystując surowce wtórne, które mogą zyskać swoje „drugie życie”. A oto wyniki:

1 miejsce: Nina Gałuszyńska 2 B i Sara Czyżewska 3A.
2 miejsce: Aleksandra 1 A i Karolina 2B Skotniewskie, Nina Brylska 3B
3 miejsce: Julia Rinc kl. 1 C, Julia Kubiak 1 C i Magda Dubicka 3 C.

Wyróżnienia: Karol Pękala 1C, Zosia Godlewska 1C, Aleksandra Błeńska 3B, Maciej Kielas 3C

GRATULUJEMY !!!

Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone uczestnikom po feriach zimowych.