W naszej szkole pracujemy na narzędziach dostarczonych przez firmę Google. Od niedawna nazwa GSuite została zmieniona  na Google Workspace, oraz wprowadzono kilka ulepszeń do takich narzędzi jak Meet czy Hangouts.

Dla rodziców uczniów oddziału przedszkolnego (klasy „0”), rodziców naszych pierwszoklasistów oraz wszystkich uczniów, którzy po raz pierwszy w dniu dzisiejszym przekroczą próg „Siedemnastki” udostępniamy link do założenia nowego konta.

Link do formularza z prośbą o założenie nowego konta na platformie Google Workspace: https://forms.gle/QJGHxfE3U6AWT4cWA

Wszyscy Ci, którzy błogo wypoczywali podczas wakacji a hasło do wcześniej utworzonego konta „uleciało” im z głowy dedykujemy link do wygenerowania nowego hasła.

Link do formularza z prośbą o wygenerowanie nowego hasła: https://forms.gle/8gbfEnoQ8VFxPxU76

Jednocześnie informujemy, że konta i hasła nie są generowane automatycznie, ale przez administratora, zatem czynności te wymagają nieco czasu. Proszę o uzbrojenie się w cierpliwość i regularne sprawdzanie skrzynki mailowej w celu odebrania wiadomości od Google.