Drodzy Rodzice i Uczniowie,

 

Informujemy, że szkoła nasza organizuje w pierwszym tygodniu ferii (14-18.02.2022)  półkolonie. Chcemy zaproponować zajęcia sportowo-artystyczne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Półkolonie skierowane są do uczniów klas 1-4 , zajęcia prowadzić będą pan Mateusz Jabłoński oraz pani Małgorzata Krzyżanowska.  W programie dużo zajęć na szkolnych boiskach oraz w lesie, zajęcia muzyczne, a także gry planszowe. Rodziców, którzy chcą zapisać swoje dzieci na zajęcia, prosimy o wypełnienie zgłoszenia do 7.02.2022 i  wysłanie go na adres mailowy sekretariatu szkoły: sekretariat@sp17.eu. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku zgłoszenia a następnie rezygnacji z półkolonii prosimy o informację telefoniczną lub mailową, aby kolejne dziecko mogło skorzystać z oferty.

Zgłoszenie-dziecka-na-półkolonie