Ferie powoli dobiegają końca. Mamy nadzieję, że mimo wszystko wypoczęliście, spędziliście wolny czas na różnych ciekawych działaniach, a teraz z chęcią wrócicie do szkolnych zajęć.

Od najbliższego poniedziałku tj. 18 stycznia wracają nasze kochane dzieci z ,,zerówek”. Klasy 1 – 3 będą pracować stacjonarnie. Ich plan lekcji nie ulega zmianie. Świetlica szkolna działa bez zmian.

18 stycznia klasy 4 – 8 kontynuują nauczanie zdalne. Plan lekcji nie ulega zmianom. Tak jak poprzednio będzie sprawdzana obecność na zajęciach. Uczniowie, którzy nie mają sprzętu umożliwiającego dołączenia do lekcji, mogą przyjść do szkoły, gdzie będzie udostępniony im sprzęt w pracowni komputerowej.

Wszystkich Uczniów, rodziców, opiekunów prosimy o przypomnienie sobie zasad funkcjonowania szkoły w czasie pandemii. Apelujemy: Pamiętajcie o prawidłowo założonych maseczkach! Dbajcie o siebie i o nas.

Wszystkich serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia!

Alicja Przybylska