W pierwszym tygodniu marca naszą szkołę odwiedziły grupy przedszkolne z sąsiednich placówek. Przywitały je pani dyrektor M. Małyszko oraz pani wicedyrektor I. Osowska. Następnie nasi goście udali się do szkolnej biblioteki, gdzie czekały na nich różne niespodzianki: teatrzyk Kamishibai a w nim „Brzydkie kaczątko”, występ uczennic z kl. IV A w scence na podstawie wiersza J. Brzechwy pt. „Kaczki”, piosenki zaśpiewane przez starsze koleżanki oraz zabawa ruchowa na dywanie. Na koniec panie zrobiły dzieciom pamiątkowe 'kocie zdjęcia”. Później przedszkolaki zaprowadzono na salę gimnastyczną, gdzie mogły podczas zabaw sportowych spożytkować swoją energię. Mamy nadzieję, że wizyta w naszej szkole spodobała się małym gościom i w niedalekiej przyszłości będą chcieli odwiedzać ją regularnie jako uczniowie SP 17.