W minioną sobotę w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny. Atrakcji było co niemiara! Obejrzeliśmy kabaret w wykonaniu rodziców, występy uczniów, można było kupić losy na loterii i nawet wygrać  nową hulajnogę, pomalować sobie na wesoło buźkę i pomalować kredą po chodniku, zrobić duuuże bańki mydlane, sprawdzić swoją sprawność fizyczną, zjeść grochówkę i różne słodkie pyszności. Ogromną atrakcją był duży wóz wojskowej straży pożarnej i dwa wozy policyjne z psem tropicielem. Podczas festynu zbierano pieniądze na zakup sceny, podobnej do tej, na której odbywały się występy( była wypożyczona). Wszystkim wydarzeniom towarzyszyła miła, rodzinna atmosfera.

Dziękujemy, że tego dnia byliście razem z nami!!!

Atmosferę i emocje towarzyszące Festynowi Rodzinnemu najlepiej oddają ZDJĘCIA. Są rewelacyjne!!!