31 maja cała klasa 6a wybrała się na wycieczkę do Barwika. Pojechaliśmy tam autokarem. Na miejscu były alpaki, które karmiliśmy i mogliśmy pogłaskać. Później poszliśmy ze zwierzętami na spacer. Łowiliśmy kijanki i było ognisko, gdzie piekliśmy kiełbasę. W drodze powrotnej wszyscy mieli dobre humory. Pewnie każdy będzie dobrze wspominał ten wyjazd. To była bardzo udana wycieczka. 🙂

Paweł, VI a

Dnia 31.05.2021 r. klasa 6a pojechała na wycieczkę do Barwika. Celem wyjazdu było zobaczenie, nakarmienie oraz spacer z alpakami. Oprócz tego można było pograć w piłkę, bawić się na huśtawce, spędzić czas z psami, a nawet łowić kijanki! Myślę, że każdy znalazł coś dla siebie, szczególnie, że na zakończenie zorganizowaliśmy ognisko, na którym piekliśmy kiełbaski oraz pianki. Mnie się bardzo podobało, bo było pełno atrakcji, a na nudę nie było miejsca. 

Patryk, VI a