W listopadzie uczniowie naszej szkoły rozpoczęli zmagania w konkursach z języka angielskiego. Serdecznie gratuluję wspaniałych startów wszystkim uczniom, którzy zgłosili się do Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów, konkursu czytelniczego The Bookers oraz ogólnopolskiego konkursu czytelniczego Reading Brings Us Unknown Friends.

Z dumą dzielę się pierwszymi pewnymi wiadomościami:

-do kolejnego etapu Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowały się Viktoriia Mamonova z klasy 7a oraz Hanna Szatkowska z klasy 6b. GRATULACJE!

-natomiast w konkursie The Bookers dalej reprezentować naszą szkołę będą Magda Dubicka z klasy 6b oraz Gracja Gdaniec z klasy 7b. GRATULACJE!

Na wyniki konkursu Reading Brings Us Unknown Friends jeszcze musimy poczekać 🙂

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas na przygotowania i spróbowali swoich sił w tych wymagających konkursach. Życzę dalszych sukcesów i sił do nauki 🙂

Wszystkie prace konkursowe są do wglądu i omówienia u szkolnego opiekuna konkursów- Agnieszki Rutkowskiej.