Liczna reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w pierwszym rzucie halowych zawodów lekkoatletycznych. W stawce osiemnastu gdyńskich szkół podstawowych drużynowo zajęliśmy II miejsce z niewielką, trzypunktową stratą do lidera.
Indywidualnie wyróżniły się zdobywczynie brązowych medali: Julia Zych w skoku w dal, Konstancja Frycz w biegu na 50m oraz Aleksandra Wierzbicka w rzucie piłką lekarską 2 kg. Punkty dla szkoły (punktowało 8 pierwszych miejsc) zdobywali także: Kornel Jagodziński – 4m. w piłce lekarskiej, Mateusz Wróblewski i Jan Magierski w skoku wzwyż, Mikołaj Łępicki w biegu na 50m, Dominika Sobala w biegu na 600m, Zuzia Dobroń i Weronika Lewandowska w skoku wzwyż oraz Konrad Szmytka w piłce lekarskiej.
Za reprezentację i jej przygotowanie odpowiedzialne były nauczycielki wf: Anna Biedrawa i Krystyna Parnawska-Wieloch  
Gratulujemy sukcesów i liczymy na jeszcze lepsze wyniki w drugim rzucie zawodów na wiosnę.