Ostatnie dwa tygodnie mieliśmy ogromną przyjemność korzystać z wypożyczonych gier typu SMART. Organizatorami akcji Szkoła jest SMART jest wydawnictwo Ateneum oraz dystrybutor gier SMART i IUVI. Gry zrobiły furorę i wiemy, że wielu z naszych uczniów oraz nauczycieli, którzy mieli okazję je przetestować wspomną o nich Mikołajowi 🙂 Gry urozmaiciły lekcje nauczania początkowego, informatyki, godziny wychowawcze, lekcje wychowania fizycznego, biologii, angielskiego oraz zajęcia z pedagogiem szkolnym. Bardzo dziękuję za zaangażowanie nauczycielom, którzy znaleźli czas by je wypróbować i zaangażowali się w ten program.

Zdecydowanymi faworytami okazała się seria IQ, Wirus, oraz Kotełki i 3 Małe Świnki w klasach młodszych.