10 listopada wystartował Bieg dla Niepodległej w kategorii wiekowej klas IV-VIII. Pogoda dopisała, wszyscy zawodnicy dotarli na metę. Najlepsi zostali nagrodzeni medalami i dyplomami, a wśród wszystkich uczestników biegu zostały wylosowane nagrody. W klasach IV, I miejsce Aleksandra Skotniewska, II miejsce Alicja Bartniak, III miejsce Barbara Sebastyańska, I miejsce Artem Semenov, II miejsce Antoni Sobczak, III miejsce Kuba Kaperowski. W klasach piątych I miejsce Nina Gałuszyńska, II miejsce Karolina Skotniewska, III miejsce Alicja Burdeńska, I miejsce Kacper Grabowski, II miejsce Tomasz Majchrzak, III miejsce Tymon Bąk. W klasach VI, I miejsce Kaja Komosińska, II miejsce Nina Brylska, III miejsce Anita Białaszewska, I miejsce Tymon Czata, II miejsce Piotr Lessner, III miejsce Radek Dzierżawski. W klasach VII/VIIII, I miejsce Wiktoria Bagińska, II miejsce Julia Adamska, III miejsce Anna Mielczarek, I miejsce Aleksander Soborski, II miejsce Lech Chłopecki, III miejsce Rałał Gaworski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zdjęcia z biegu można obejrzeć pod linkiem:

https://photos.app.goo.gl/997xVnYHcpGTdQHU7