W piątek 16.11.2018 r. czternastu uczniów naszej szkoły zmierzyło się z testem, który był pierwszym etapem Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczo-Informatycznego „Myszka Z”. Rozwiązujący test zmierzyli się z pytaniami z przyrody z zakresu budowy Układu Słonecznego, sposobów oszczędzania energii, zagadnień ekologicznych, krajobrazów i rzek Polski, siatki geograficznej i wielu innych zagadnień. Część informatyczna dotyczyła budowy komputerów, nazewnictwa i pojęć w dziedzinie informatyki oraz zastosowania komputerów i programów komputerowych. Test był bardzo wymagający, a najlepiej poradzili sobie z nim:

Patrycja Myszka – 12 pkt.
Sara Guz – 11 pkt.
Marcin Szatkowski – 11 pkt.

W drugim etapie zwycięzcy będą przygotowywać prezentację multimedialną na zadany temat, a w trzecim etapie rywalizować z innymi szkołami w części praktycznej rozwiązując zadania przy komputerach.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.