Szkolne koło eTwinning Club odnotowało pierwsze sukcesy swej działalności.

Projekt zatytułowany „Christmas wishes” ma się ku końcowi, a jego częściowy efekt w postaci nadesłanych kartek, można podziwiać w sali nr 19 i po poniższym linkiem:

http://play.smilebox.com/SpreadMoreHappy/4e4451344d4467304d6a6b3d0d0a

Od poniedziałku (19.12.2016) startują dwa nowe projekty do których można się zgłaszać u pani Iwony Osowskiej.

Pierwszy projekt (fotograficzny) nosi tytuł „My town at Christmas” i ma za zadanie pokazanie pięknych iluminacji świetlnych w naszym mieście. Do tego projektu poszukiwanych jest ok 10 osób z klas IV – VI. Ich zadaniem będzie wspólne przygotowanie prezentacji składającej się miedzy innymi z samodzielnie wykonanych zdjęć pokazujących piękno naszego miasta w okresie świątecznym.

Projekt drugi „Exchanging Paper Doll Project” polega na własnoręcznym wykonaniu papierowej lalki – obieżyświata, którą wraz z krótkim listem wyślemy do szkół partnerskich. Ten projekt także dedykowany jest uczniom z klas IV – VI.

Wszystkich  chętnych do współpracy międzynarodowej uczniów, zapraszam w środę na siódmej godzinie lekcyjnej (po godzinie wychowawczej) na spotkanie do sali nr 19.

Do zobaczenia!