17 czerwca w Gdyni odbył się finał krajowy 17. Ogólnopolskiego Konkursu Twórczego Używania Umysłu WYSPA ZAGADEK 2017.  Do finału krajowego zakwalifikowali się: Patrycja Myszka, Marcelina Sobczak, Kacper Łątkowski (z klasy IVb), Agata Kopacz (z klasy IVc) i Lena Bryll (z klasy Va).

Najbardziej kreatywne dzieciaki w Polsce zmierzyły się z zagadnieniami wymagającymi wykazania się wyobraźnią i logicznym myśleniem. O wynikach zmagań dowiemy się we wrześniu, ale już teraz gratulacje należą się naszym dzielnym reprezentantom.

To wyjątkowy konkurs, dobrze i mądrze spędzony czas. Niezależnie od tego, czy ktoś od nas znajdzie się w kilkuosobowej grupie nagrodzonych i wyjedzie do szwedzkiego Ośrodka Doświadczeń i Kształcenia Twórczego Kreativum w Karlshamn, nasze dzieci na pewno nie zapomną tego cennego doświadczenia.