Informujemy, że w trakcie odbywających się Egzaminów Ósmoklasisty  tj. 14, 15 i 16 maja 2024 świetlica szkolna będzie prowadziła zajęcia opiekuńcze dla dzieci. Będą one jednak zorganizowane wg. OBOSTRZEŃ EGZAMINACYJNCYH.

To oznacza, że w czasie trwania egzaminu (od godz.. 9.00 do 13.00)  żadne dziecko nie może chodzić po korytarzu szkolnym, dzieci nie wyjdą na boisko, w sali, w której będą przebywał dzieci, będzie musiała panować cisza niezakłócająca przebiegu egzaminu. 

Dzieci muszą przybyć do szkoły najpóźniej do godz. 8.30, po tej godzinie nie będzie możliwości wejścia do szkoły aż do zakończenia egzaminu.

Ze względu na egzamin w tych dniach nie będzie obiadu w szkole (zostało to uwzględnione w opłacie za miesiąc maj). Prosimy o przygotowanie właściwej ilości posiłków i napojów dla dzieci, które będą korzystały z zajęć świetlicowych.

Link do zapisów został Państwu wysłany za pomocą Librusa. Link będzie aktywny do 12.05.2024r. do godziny 18:00