Rajd na powitanie lata.

Tradycją szkoły są rajdy na powitanie lata. Tym razem pojechaliśmy do Sopotu i dalej wędrowaliśmy lasami ,,szlakiem wiewiórki” na Pachołek w Oliwie. Po drodze widzieliśmy Operę Leśną, Pomnik Esperantystów, Małą Gwiazdę, wyciąg narciarski na Łysej Górze, pomnik poświęcony bitwie pod Oliwą. Wchodziliśmy na wieżę widokową, z której podziwialiśmy piękną panoramę Trójmiasta. Łącznie zrobiliśmy 14 km….

Czytaj więcej

Najlepsza z Najlepszych

Przez 8 lat nauki sumiennie wykonywała swoje obowiązki. Zawsze odpowiedzialnie i godnie reprezentowała Szkołę Podstawową nr 17, osiągając liczne sukcesy w konkursach pozaszkolnych, jak chociażby  II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Teatralnym „Francuska Sentencja na scenie”, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2019 czy Laureatka I stopnia z wyróżnieniem ogólnopolskiego konkursu Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.Plus. Na…

Czytaj więcej

Koniec roku szkolnego 2018/2019

Skończył się rok szkolny 2018/2019. We wtorek otrzymali świadectwa ósmoklasiści, a w środę uczniowie klas I – VII. Wszyscy starali się jak najlepiej wykorzystać ten rok nauki i zasłużyli na wyczekane wakacje. Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego pani dyrektor Monika Małyszko podziękowała wyróżniającym sie uczniom oraz rodzicom zaangażowanym w życie szkoły.

Czytaj więcej

2b gotuje

W poniedziałek 17 czerwca klasa 2b postanowiła sama sobie ugotować obiad. Korzystając z takiej możliwości, wszak w sali 20 stoją dwie kuchenki elektryczne, uprzednio umówiwszy się między sobą, kto przynosi potrzebne produkty, dzieci zabrały się ochoczo do pracy. Nad wszystkim czuwała wychowawczyni, pani Katarzyna Wilczewska. Naleśniki smakowały wybornie.

Czytaj więcej