Dnia 9 listopada klasy 0 – III mają wszystkie lekcje zgodnie z planem, tylko II b przychodzi na 3 lekcję. Klasy  IV – VIII uczestniczą od rana zgodnie z planem w 3 lekcjach, następnie cała szkoła wspólnie  o godzinie 11.11 śpiewa hymn narodowy.  Bijemy ,,Rekord dla Niepodległej”. Następnie chętni uczniowie klas V – VIII uczestniczą w ,,Biegu Niepodległości”. Wszyscy pozostali kibicują na trasie biegu. Uczniów obowiązuje strój galowy, mile widziane będą biało – czerwone gadżety. Przewidywany czas zakończenia imprezy – 13.30. Potem dla klas IV – VIII będzie wydawany obiad.

W niedzielę spotykamy się pod szkołą o godzinie 11.00. Zapraszamy do wzięcia udziału w Paradzie Niepodległości. Uczniami opiekować się będą nauczycielki. Potrzebna jest zgoda rodziców, których też serdecznie zapraszamy! Idźmy razem w pochodzie ze sztandarem naszej szkoły!

Poniedziałek 12.11. jest dniem wolnym. Szkoła tego dnia nie pracuje.