W dniu 9 marca 2016 r reprezentacja szkoły wzięła udział w zawodach pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni, które odbyły się na dobrze nam znanej pływalni Gimnazjum nr 3 w Chylonii. Nasza drużyna zdobyła puchar za III miejsce drużynowo a indywidualnie miejsca na podium zdobyli:
Konstancja Frycz – 50 m stylem grzbietowym – złoty medal
Eryk Bąbel – 50 m stylem dowolnym – złoty medal i 100 m stylem zmiennym – srebrny medal
Ksawery Nierzwicki – 50 m stylem grzbietowym – srebrny medal
Zuzia Dobroń – 50 m stylem grzbietowym – brązowy medal
Aleksander Ogonowski – 50 stylem klasycznym (żabką) – brązowy medal
Do sukcesu w drużynie przyczynili się także pozostali reprezentanci szkoły: Paulina Malinowska, Dominika Pietrzak, Kuba Sontowski i Jędrek Padyjasek. Opiekunem zawodników była Anna Biedrawa. GRATULUJEMY!!!