9 marca w SP 52 odbyły się Mistrzostwa Rejonu Chylonia w siatkówce chłopców (klasy 7-8). Bezkonkurencyjny okazał nasz zespół, który w pojedynkach grupowych pokonał SP 29 – 2:0 i SP 31 – 2:1. W półfinale turnieju, pomimo przegrania pierwszego seta z SP 10, mecz rozstrzygnął się po tie breaku na naszą korzyść – 2:1, w wielkim finale i niesamowitych emocjach w końcówce trzeciego seta, chłopcy ponownie pokonali SP 29 – 2:1. Cały zespół zasłużył na słowa uznania za świetną technikę i taktykę rozgrywania piłki, cierpliwość, walkę o każdy punkt i spokój w najważniejszych momentach pojedynków. SP 17 wystąpi w finale miejskim siatkówki chłopców i na pewno sprawi niejedną niespodziankę. W skład drużyny weszli: Karol Roman, Oskar Wojciechowski, Jędrzej Padyjasek, Oskar Świderski, Oskar Krzynówek, Adrian Koy, Jakub Bujak i Szymon Michlewicz.

Gratulujemy!