W czwartek, 9 marca 2017 roku odbyły się w naszej szkole warsztaty teatralne z aktorami Teatru Narodowego z Warszawy. Wzięły w nich udział dzieci ze szkolnego koła teatralnego klas 0-III i klas starszych. Zarówno ,,Gwiazdeczki”  jak i ,, TAO” świetnie się bawili. Dzieci wraz z aktorami doskonaliły dykcję, mimikę i ruch sceniczny. Nasi mali aktorzy mieli okazję założyć oryginalne teatralne maski oraz zabawić się rekwizytami. Było dużo pytań i padło wiele profesjonalnych odpowiedzi.

,,Gwiazdeczki” miały także okazję przećwiczyć swoje role do przedstawienia ,,Jak słonik Tupi polubił swoją trąbę”, którego premiera już 24 marca w naszej szkole.

Z dziećmi były opiekunki zespołów teatralnych: p. Katarzyna Openchowska, p.Joanna Zdunek i p.Renata Reszelewska-Ambroziak

Galeria zdjęć  na Facebooku szkoły.