W dniu dzisiejszym odbyły się na terenie naszej szkoły ostatnie zajęcia zorganizowane w ramach CodeWeek 2021.

Przypomnijmy, że trzy drużyny reprezentują naszą szkołę w ogólnopolskim konkursie „Zaprojektuj appkę bez linijki kodu”, klasa 8a odbyła całodzienny kurs programowania w Programie Python, wybrane klasy miały zajęcia z kodowania w programie Swift Playgrounds a dziś przyjechał do nas gość specjalny z pięcioma sympatycznie wyglądającymi robotami o wdzięcznej nazwie Genbot.

Działo się wiele i mamy nadzieję, że czas ten był dla Was, drodzy uczniowie,  owocny, że będziecie dalej rozwijać swoje, rozbudzone w czasie tegorocznego CodeWeek, pasje do programowania, czego życzymy i Wam i sobie. I pamiętajcie! W grudniu czeka nas Godzina Kodowania! Co chcielibyście wtedy robić?