Drodzy Rodzice/Opiekunowie

Z uwagi na obecną sytuację i brak możliwości zwrotu odpisów za obiady gotówką dużej liczbie osób w krótkim czasie, zostały do Państwa rozesłane dyspozycje, pozwalające szkole zwracać pieniądze na konto.

Wielu z Państwa skorzystało z tej opcji i odesłało wypełnione i podpisane deklaracje zwrotu do sekretariatu szkoły.
Niestety, pozostaje jeszcze duża grupa osób, którym chcielibyśmy oddać pieniążki, ale nie możemy wykonać przelewu bez pisemnej zgody. Bardzo prosimy, by rodzice/opiekunowie, którzy opłacili swoim pociechom obiady za marzec (a z jakiegoś powodu nie otrzymali dyspozycji), aby skontaktowali się z sekretariatem w celu uzyskania dokumentu. Tych, którzy dyspozycję mają i jeszcze jej nie odesłali prosimy, by zrobili to możliwie szybko.

adres e-mail: sekretariat@sp17.edu.gdynia.pl

Jeżeli jakiś rodzic nie posiada konta bankowego (płacił za obiady na poczcie albo poprzez jakąś inną instytucję typu Monetia itp.), wówczas prosimy o kontakt telefoniczny (58 620 89 78 lub 505 276 031) w celu ustalenia terminu odbioru pieniążków.

Drodzy Rodzice/Opiekunowie,

Z uwagi na zawieszenie zajęć na terenie szkoły, bardzo prosimy, aby NIE DOKONYWALI Państwo przelewów tytułem opłaty za obiady (do czasu kolejnej wiadomości).  Z chwilą, kiedy będzie już wiadomo, że zajęcia wracają do normalnego trybu, poinformujemy o terminie i formie rozliczenia.

OBIADY MARZEC 2020r.

Wpłata za obiady od

NA RACHUNEK BANKOWY nr:

(w tytule podajemy: imię i nazwisko dziecka, klasa – za obiady)

Koszt za miesiąc:

Odpisy proszę odliczać po konsultacji z sekretariatem szkoły.

Odpisy i nadpłaty z grudzień 2019r. do odbioru w sekretariacie szkoły.

REGULAMIN KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI SZKOLNEJ

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 17 W GDYNI