Szanowni Rodzice/Opiekunowie dzieci z klas 0-3

W związku z centralizacją księgowości gdyńskich szkół w Urzędzie Miasta Gdyni, a tym samym zmianą formy rozliczeń, wszystkie opłaty za obiady muszą być uregulowane w formie przelewu zgodnie z harmonogramem.

Termin ostateczny, kiedy wszystkie przelewy muszą wpłynąć na konto szkoły to 30-go każdego miesiąca (DO GODZINY 15-tej) (wcześniejsza informacja na temat opłat, kierowana do Państwa na początku tygodnia jest nieaktualna.

Każda wpłata, jaka zostanie dokonana po tym terminie, zostanie automatycznie zwrócona na konto wpłacającego, a dziecko nie będzie miało możliwości, by skorzystać z obiadów.

Mając na uwadze dobro dzieci naszych dzieci bardzo prosimy o terminowe wpłaty.

Kwota za miesiąc kwiecień: 60,00 zł dotyczy dzieci z klas 0-3

PRZELEW NA RACHUNEK BANKOWY

nr konta: 69 1440 1026 0000 0000 1253 2927

w tytule koniecznie podajemy: imię i nazwisko dziecka, aktualna klasa

(niestety zdarzają się wpłaty z klasą dziecka nieaktualną od 2 lat)

Wszystkie odpisy za miesiąc marzec zostaną Państwu zwrócone na rachunek bankowy, prosimy nie odliczać sobie żadnych kwot z tyt. nieobecności dziecka!!!

Drodzy Rodzice/Opiekunowie,

W związku z panującą sytuacją (nauczanie zdalne), na chwilę obecną zostają wstrzymane płatności za obiady w miesiącu kwietniu. Informację o tym, kiedy i w jakiej wysokości trzeba będzie dokonać przelewu za obiady kwietniowe, otrzymają Państwo zaraz po Świętach Wielkanocnych – dotyczy klas I – VIII.

Informację na temat płatności obiadowych za dzieci uczęszczające do zerówek, przekażemy Państwu pod koniec przyszłego tygodnia. W dniach 1-6 kwietnia w naszej szkole przewidziana jest Wiosenna przerwa świąteczna i kuchnia nie pracuje.

Odpisy za luty, których nie odliczyli sobie Państwo dokonując wpłaty za marzec, zostaną zwrócone na konta bankowe.

Rodzice/Opiekunowie, którzy zgłaszali odpisy w marcu, przed dokonaniem płatności za kwiecień, proszeni są o wcześniejszy kontakt z sekretariatem szkoły.

e-mail: sekretariat@sp17.edu.gdynia.pl

HARMONOGRAM WYDAWANIA OBIADÓW

Stołówka w roku szkolnym 2020/2021

1. Cena: 1 obiadu (dwudaniowego z napojem) – 4,00 zł

2. Termin płatności: wg harmonogramu

Deklarację obiadową (pobierz tutaj)

DRODZY RODZICE, OPIEKUNOWIE PRAWNI

W związku z panującą epidemią COVID-19, zapisu dziecka na obiady w roku szkolnym 2020/2021 można dokonać wyłącznie drogą elektroniczną.

Deklarację obiadową (pobierz tutaj) ucznia należy wydrukować, wypełnić, podpisać  i odesłać skan do dnia 03.09.2020r. na adres e-mailowy szkoły:

sekretariat@sp17.edu.gdynia.pl

W przypadku braku możliwości wydrukowania deklaracji, można ją pobrać w formie papierowej na portierni.

Wpłat należy dokonywać na rachunek bankowy o nr: 69 1440 1026 0000 0000 1253 2927   (należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc i rok, za który przypada wpłata).

Brak wpłaty w wyznaczonym terminie spowoduje, że dziecko nie zostanie wpuszczone na stołówkę w miesiącu, za który płatność miała zostać uiszczona.  NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZAPŁATY PO TERMINIE I WPUSZCZANIA DZIECKA NA OBIAD W TRAKCIE MIESIĄCA!!!

W przypadku nieobecności dziecka na obiedzie np.: choroba, wycieczka itp., w celu dokonania odpisu należy zgłosić ten fakt telefonicznie (58 620-89-78), sms-em (tel. 505-276-031) lub mailowo (sekretariat@sp17.edu.gdynia.pl) w dniu poprzedzającym nieobecność dziecka  do godz. 14-tej. Odpisy zgłaszane po tej godzinie lub w dniu wystąpienia nieobecności, nie będą honorowane. Odpisy zgłoszone będą rozliczane przy kolejnej płatności. NIE WOLNO ROBIĆ TZW. ODPISÓW BIEŻĄCYCH, A WSZELKIE ODLICZENIA MOGĄ MIEĆ MIEJSCE DOPIERO PO UZGODNIENIU  Z P. INTENDENTKĄ LUB SEKRETARIATEM SZKOŁY.

Rezygnację z żywienia w następnym miesiącu należy zgłosić do intendenta najpóźniej do ostatniego dnia  miesiąca poprzedzającego miesiąc, którego rezygnacja dotyczy.

Pozostałe terminy wpłat:

– za kwiecień – od 26 do 30 marca 2021r.

– za maj – od 27 do 29 kwietnia 2021r.

– za czerwiec – od 26 do 28 maja 2021r.

REGULAMIN KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI SZKOLNEJ

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 17 W GDYNI